I ten nejhorší den může být vaší šancí!

Dnes bych se s vámi chtěl podělit o jeden příběh. Před sedmi lety jsem byl na vrcholu. Vše se mi dařilo. Řídil jsem několik regionálních poboček, měsíčně vydělával statisíce a byl na vrcholu svých fyzických sil. Ale jeden den to všechno změnil!

Bylo 4. 7. 2007 12 hodin, když jsem ve Slovenském ráji spadl z 11 metrů vysokého vodopádu, kde v té době nebyla voda. Strávil jsem měsíce operacemi, rehabilitacemi a výsledek, dle slov lékařů, byl nejistý. Na otázku, zda budu ještě běhat, odpovídali vyhýbavě.

Měl jsem dvě možnosti. Buď se situaci postavit, nebo jí podlehnout. Já si vybral nejprve variantu druhou. Litoval jsem sám sebe, propadl do deprese. A všechno šlo rychle do … Tým se rozpadl, peněz byl najednou nedostatek, o své fyzické kondici ani nemluvím.

Ale nepřestal jsem věřit, že na konci tunelu je světlo a stále jsem hledal cestu ven. S pomocí lidí kolem mě, kteří stejně jako já nikdy nepřestali věřit, jsem prošel tímto obdobím a uvědomil si jednu věc, která od základů změnila můj život!

Vše to je jen v hlavě. Nic jiného než vaše myšlenky a pocity vás nemůže zastavit. A naštěstí vaše myšlenky jsou prostě VAŠE myšlenky. Je to jedna z mála věcí, nad kterými máte plnou kontrolu a které závisí jen a jen na vás!

Dnes jsem šťastně ženatý, mám dvě úžasné děti, v práci se mi daří jako nikdy předtím, nemám žádné vážnější trvalé následky a v příštím roce chci uběhnout půlmaraton. Zpětně hodnotím svůj úraz jako jednu z nejdůležitějších lekcí svého života, bez které bych dnes nebyl tam, kde jsem, a tím, kým jsem.

Přijímejte tedy to, co vám život přináší, s vděčností, pokorou a vírou v to, že čím tvrdší lekci od života dostanete, tím více se toho naučíte. POKUD BUDETE CHTÍT!


Štítky:

O autorovi článku

Profilovka
K2 Finance
Revoluční 503/35, 301 00 Plzeň
E-mail: info@k2finance.cz
Telefon: +420603296292
Pomocí finančního koučinku dostáváme naše klienty do finanční stability. Naším úkolem je pomáhat klientům kontrolovat jejich finanční toky a pomocí správné kontroly financí zlepšovat jejich životy.
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář