Také už vás nebaví dívat se na to, jak velké společnosti obírají své klienty na vysokých platbách, když přitom jiným klientům účtují mnohem méně.

Neveřejné nabídky

Jak už název napovídá, veřejnost se o takovýchto nabídkách společností většinou nedozví. Ty je totiž nedají na své internetové stránky, na billboardy či do televize. A tak zůstávají zákazníkům skryté.

Dobrý příklad jsou například služby mobilních operátorů, kdy je možné díky této „podpultové nabídce“ například sehnat:

  • Neomezené volání a SMS do všech sítí na 6 měsíců zdarma
  • Nabídky až o 70 % výhodnější než v kamenných prodejnách
  • 18 GB internetu k paušálu zdarma

Málo lidí v současné době ví, že se z nevýhodné smlouvy s operátorem dá vyvázat a přitom to nemusí stát ani korunu navíc. Výsledkem jsou mnohem nižší ceny a někdy dokonce i více služeb.

Mobilem to nekončí

Podobná situace nastává například u povinného ručení či havarijního pojištění. Zde vás ale většinou samotná pojišťovna upozorní, že hodnota vašeho auta klesla a že tedy platíte víc, než je nutné.

Dalším případem je elektřinaplyn, kde je situace podobná jako u mobilních operátorů. Některé nabídky bohužel zůstávají klientům skryté.

V energiích dokážeme sdružit stovky domácností a firem a z dodavatelů tak dostat férovou cenu. Příklad: mladá rodina bydlící v bytě, která díky Balíku úspor ušetřila dalších 7 800 Kč ročně, což dělá 650 Kč měsíčně. Pokud tyto peníze každý měsíc odloží do akciové investice, která by se průměrně zhodnotila o 8 % ročně, budou mít za 30 let na účtu kolem 950 tisíc korun.

A právě proto jsme pro vás připravili službu BALÍK ÚSPOR (elektronicky), díky které vám vypočítáme, kolik můžete ušetřit. Nebo nám zavolejte ještě dnes na telefon 736 794 012 nebo napište na info@k2finance.cz. Služba je pro vás samozřejmě ZDARMA!

Přejít na službu