Jak využít hypotéku jako dobrý dluh a jak díky hypotéce bohatnout

Úryvek z příručky „Jak neprožít peklo s vlastní hypotékou“

Také Vám naskakuje husí kůže z toho, že když si vezmete hypotéku např. na 2 miliony, tak pak bance vrátíte klidně miliony čtyři? Pokud se rozhodujete, zda hypotéku využít nebo ne, je přímo klíčové rozumět tomu, jak hypotéky fungují a jak jsou opravdu drahé nebo levné…
Hned na začátku Vám prozradíme, že hypotéky patří k „dobrým“, tedy levným úvěrům. Ano, hypotéky jsou levné, i když se to na první pohled nezdá a Vy teď s námi možná hlasitě nesouhlasíte… Tomu úplně rozumíme a pokusíme se Vám na následujících řádkách vysvětlit, jak to tedy doopravdy je.
Hodně lidí se zajímá hlavně o to, kde budou mít hypotéku o desetinku na úroku vyšší nebo nižší, nebo kde budou mít nižší poplatek za vedení účtu. Ovšem teprve když víte správné odpovědi na jiné, důležitější otázky, teprve pak má smysl přemýšlet nad tím, kde dostanete lepší úrokovou sazbu nebo kde nebudou chtít, abyste měli k hypotéce i běžný účet.

Když uvažujeme o hypotéce, musíme přemýšlet zejména o následujících otázkách: ….

… o jakých otázkách je důležité přemýšlet se dozvíte v příručce, kterou jsme pro Vás připravili. Stáhnutí této příručky je ZDARMA.


Štítky:

O autorovi článku

Profilovka
Pavel Mudra
ředitel společnosti
E-mail: pmudra@k2finance.cz
Telefon: +420 777 276 137
Zakladatel finančního koučingu v Čechách. Několik let pracoval ve finančním poradenství. Spolu s kolegou vybudoval úspěšnou finančně poradenskou firmu, ze které ale odešel, když zjistil, že se společníkem nesdílí stejnou vizi. Vadilo mu, že finanční poradenství se věnuje jen 20 % problémů s penězi - finančním produktům. Chyběla mu práce se zbylými 80 % - chování k penězům, rozpočet domácnosti, navyšování příjmů, snižování výdajů, emoce ohledně peněz. Svoji vizi teď úspěšně naplňuje v K2 Finance. Má skvělou manželku, tři super děti a miluje cestování na vlastní pěst a studium podnikání a lidské mysli. V životě se řídí dvěma základními hesly: "Jaký si to uděláš, takový to máš." a "Nevěř, ověř si. A co máš ověřeno, to je pro tebe pravda. Takovou pravdu už ti nikdo nesebere."
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář