Jak zaručeně zchudnout? Tady je recept.

Byl to pro mě šok, když na mě na Googlu vyskočila nabídka knihy: Ako schudnúť rýchlo a efektívne. Který blázen by chtěl zchudnout? A ještě navíc rychle a efektivně?! Co je to za nesmysl.

Zadíval jsem se na obal knihy. Bylo tam mimo jiné napsáno něco o stravě. Konečně mi to došlo. Schudnúť znamená slovensky zhubnout. Aha. Tak to už potom dává větší smysl i webová stránka AkoSchudnutNavzdy.sk 🙂

Nicméně mi došlo, že pro schudnutie (zhubnutí) a zchudnutí platí stejná pravidla. Když chcete zhubnout, musíte tělu dávat menší příjem energie, než kolik ze sebe vydává. Dělejte to tak i s penězi, utrácejte víc než přijímáte, a máte zchudnutí zaručené!

Nebo si vezměte někoho, kdo hubne nechtěně, i když baští jako nezavřený. To je pak možné, že v sobě má nějakého parazita, který ho obírá o energii, kterou by potřebovalo jeho tělo. A i když je přísun energie dostatečný, tělo strádá. Víte, kam tím mířím? No, je to stejné, jako rodina, kde živitel nosí domů slušný příjem a stejně s ním nevychází. Většinou je tím nenažraným parazitem banka, která užírá energii na splácení půjček na televizi, dovolenou nebo auto. Rodinný rozpočet je po odečtu těchto splátek opravdu hubený. Zbavte rodinu parazita a křehký rozpočet najednou nabere na síle.

A co lidé, co už jsou hubení a přesto nepozřou ani sousto. Žádný příjem energie, tělo chudne. Po peněžní stránce? Úplně stejné! Nízké příjmy = chudoba.

Dobrá zpráva: S každou z výše uvedených situací se naštěstí dá něco dělat. Díky svému výživovému poradci jsem teď dokázal zhubnout, protože rozumí principům těla. My v K2 zase rozumíme principům peněz. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat.


Štítky:

O autorovi článku

Profilovka
Pavel Mudra
ředitel společnosti
E-mail: pmudra@k2finance.cz
Telefon: +420 777 276 137
Zakladatel finančního koučingu v Čechách. Několik let pracoval ve finančním poradenství. Spolu s kolegou vybudoval úspěšnou finančně poradenskou firmu, ze které ale odešel, když zjistil, že se společníkem nesdílí stejnou vizi. Vadilo mu, že finanční poradenství se věnuje jen 20 % problémů s penězi - finančním produktům. Chyběla mu práce se zbylými 80 % - chování k penězům, rozpočet domácnosti, navyšování příjmů, snižování výdajů, emoce ohledně peněz. Svoji vizi teď úspěšně naplňuje v K2 Finance. Má skvělou manželku, tři super děti a miluje cestování na vlastní pěst a studium podnikání a lidské mysli. V životě se řídí dvěma základními hesly: "Jaký si to uděláš, takový to máš." a "Nevěř, ověř si. A co máš ověřeno, to je pro tebe pravda. Takovou pravdu už ti nikdo nesebere."
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář