Leze Vám šéf krkem? Staňte se vlastním šéfem!

Jedna ze základních svobod, kterou jsme získali po pádu socialismu je svoboda podnikání. I když řada lidí podnikání považuje za riskantní hazard s vlastní stabilitou, ukazuje se v posledních letech stále více a více, že podnikání na rozdíl od zaměstnání přináší řadu jistot a svobod. Jak ale k podnikání přistupovat, abyste si tyto výhody mohli naplno užívat?

Základem podnikatelského úspěchu není schopnost dodat zboží nebo službu za nižší cenu než konkurence. Naopak. Základem je mít možnost naúčtovat si takovou cenu, která umožní vaší firmě růst a expandovat. Klíč k úspěchu tkví v tomto případě v jediném slově a tím je JEDINEČNOST! V dnešním světe nestačí být jen lepší než ostatní, je třeba být JINÝ!

My jsme se například s mým společníkem Pavlem Mudrou rozhodli v roce 2009, že jako jediní v ČR začneme v Čechách šířit finanční koučink a postavili jsme na tomto plánu celou naši firmu. Finanční koučink tu do té doby nikdo neznal, ale nám se sázka na tuto kartu vyplatila. Dnes jsme leaderem v tomto oboru a naše budoucnost je díky tomu zářná.

Zamyslete se nad tím, v čem byste mohli vyniknout vy? Čím by vaše firma mohla být skutečně JEDINEČNÁ?O autorovi článku

Profilovka
K2 Finance
Revoluční 503/35, 301 00 Plzeň
E-mail: info@k2finance.cz
Telefon: +420603296292
Pomocí finančního koučinku dostáváme naše klienty do finanční stability. Naším úkolem je pomáhat klientům kontrolovat jejich finanční toky a pomocí správné kontroly financí zlepšovat jejich životy.
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář