1224: Linka pomoci řidičům

Už víc než půl roku mohou čeští řidiči využívat Linku pomoci řidičům s číslem 1224. V případě autonehody nebo nějaké poruchy stačí na linku zavolat a operátoři vám zajistí asistenční nebo odtahovou službu odpovídající rozsahu vašeho pojištění.

Neplaťte víc než musíte

Na lince pomoci řidičům vám zajistí takové služby, jaké máte zahrnuté ve své pojistce. Nestane se vám tak, že byste využili služeb nějaké společnosti, která není partnerem vaší pojišťovny, a museli vše platit z vlastní kapsy.

K čemu je linka 1224 dobrá?

nemusíte složitě hledat telefonní číslo na svou pojišťovnu a dokonce si ani nemusíte pamatovat, u jaké pojišťovny máte auto pojištěné. Stačí znát univerzální číslo 1224 (znamená to 12 měsíců v roce, 24 hodin denně). Na lince pouze nahlásíte svou SPZ a operátor podle ní zjistí, kde máte auto pojištěné. Až tak je to jednoduché.

Uložte si číslo 1224 do svého telefonu právě teď. Nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat.O autorovi článku

Profilovka
Pavel Mudra
ředitel společnosti
E-mail: pmudra@k2finance.cz
Telefon: +420 777 276 137
Zakladatel finančního koučingu v Čechách. Několik let pracoval ve finančním poradenství. Spolu s kolegou vybudoval úspěšnou finančně poradenskou firmu, ze které ale odešel, když zjistil, že se společníkem nesdílí stejnou vizi. Vadilo mu, že finanční poradenství se věnuje jen 20 % problémů s penězi - finančním produktům. Chyběla mu práce se zbylými 80 % - chování k penězům, rozpočet domácnosti, navyšování příjmů, snižování výdajů, emoce ohledně peněz. Svoji vizi teď úspěšně naplňuje v K2 Finance. Má skvělou manželku, tři super děti a miluje cestování na vlastní pěst a studium podnikání a lidské mysli. V životě se řídí dvěma základními hesly: "Jaký si to uděláš, takový to máš." a "Nevěř, ověř si. A co máš ověřeno, to je pro tebe pravda. Takovou pravdu už ti nikdo nesebere."
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář