Řešení nedostatku praxe je pracovat zadarmo!

Absolventi škol to mají při hledání práce stále těžší. Většina zaměstnavatelů chce po uchazečích o práci praxi. Ale kde vzít potřebnou praxi, když absolventy nikdo nezaměstná?
Co se s tímto problémem dá udělat?

Není nám lhostejné toto téma, a proto náš personální ředitel vyráží na úřady práce po Plzeňském a Karlovarském kraji. Tam dělá přednášky pro absolventy vysokých škol
na téma, jak si najít a udržet jejich vysněné místo.

Podívejte se, co o nás píše Plzeňský deník!
Dozvíte se, jaká jiná možnost pro absolventy existuje, aby nemuseli pracovat zadarmo a dosáhli na pozice, na které si v běžném zaměstnání pár let počkají.
Videa z této přednášky naleznete ZDE


Štítky:

O autorovi článku

Profilovka
Pavel Mudra
ředitel společnosti
E-mail: pmudra@k2finance.cz
Telefon: +420 777 276 137
Zakladatel finančního koučingu v Čechách. Několik let pracoval ve finančním poradenství. Spolu s kolegou vybudoval úspěšnou finančně poradenskou firmu, ze které ale odešel, když zjistil, že se společníkem nesdílí stejnou vizi. Vadilo mu, že finanční poradenství se věnuje jen 20 % problémů s penězi - finančním produktům. Chyběla mu práce se zbylými 80 % - chování k penězům, rozpočet domácnosti, navyšování příjmů, snižování výdajů, emoce ohledně peněz. Svoji vizi teď úspěšně naplňuje v K2 Finance. Má skvělou manželku, tři super děti a miluje cestování na vlastní pěst a studium podnikání a lidské mysli. V životě se řídí dvěma základními hesly: "Jaký si to uděláš, takový to máš." a "Nevěř, ověř si. A co máš ověřeno, to je pro tebe pravda. Takovou pravdu už ti nikdo nesebere."
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář