• Díky K2 Klubu získávám cenné informace ze světa financí a mám tak přehed tom, co se děje.
Můžu se podle toho zařídit a poradit tak i známým. Díky vzdělávání v K2 clubu se cítím jistější v podnikání. Dávám ostatním lidem šanci vydělat si peníze a způsobuji to, že lidé rozumí penězům a mají tak nad nimi větší kontrolu. Lidičky v K2 clubu jsou skvělý tým, který se podporuje.
Veronika Koglerová

 

  • Na K2Klubu oceňuji jeho všestrannost…..
mohu se finančně se dovzdělávat, získávat informace o tom, jak to aktuálně funguje na fin. trhu a trhu služeb…např.pojištění,povinné ručení ,atd….tyto informace mohu dále využít pro nejen pro sebe, ale i pro své blízké a známé a při členství získávám ze svých nákupů a smluv provizi.Případně využívám provizní systém pro svůj další příjem, nebo si mohu tvořit tým pro možnost dalšího pasivního příjmu.V neposlední řadě je tu otevřená možnost nastoupit kariéru finančního poradce. Na seminářích je příjemná a nenásilná atmosféra, jsem rád za setkání s lidmi, kteří něco dokázali, jsou nám osobním příkladem úspěchu, a stejně tak i s těmi, co na sobě chtějí pracovat a zkusit dělat něco jinak. Vždyt nakonec je vše jen o informacích: v klubu je dostanu přehledně, srozumitelně a hlavně v souvislostech.A není to jen o penězích, je v tom kus psychologie…mám možnost přehodnotit své přístupy,postupy a jednání…. Nevyužívám všech možností, ale rád se zde dovzdělávám, a tím pádem se lépe starám o zajištění rodiny, finanční plánování doma i ve firmě, více spořím, nakupuji kovy, akcie, aktualizuji si smlouvy podle aktuální sutiace.Tímto aktivním přístupem se mi povedlo ušetřit nemalé množství peněz, které mi právě vytvořily nové možnosti spoření. Myslím si, že právě takhle si to většina lidí neumí představit….slovo finanční poradce je stále strašákem, ale jako člen klubu se jím vlastně stávám sám sobě….místo toho, aby mě někdo nabízel určité služby, a vysvětloval a přesvědčoval mě o jejich významu,se rozhoduji sám, zhodnotím si možnosti jejich aplikace na moje potřeby, a naopak jsem to já, kdo jde za svým fin. poradcem konzultovat a uzavřít smlouvu, nebo uskutečnit nákupy…..
A to jsou právě ty důvody,proč bych K2klub doporučil známým ,a lidem, kteří potřebují lépe nakládat se svými finančními prostředky, a hlavně ukázat jim svět peněz z úplně jiné stránky, a nebýt jen dojnou krávou tohoto systému 🙂
s pozdravem Michal Brynda
  • Proč mě baví K2 Klub….

K2 Klub je pro mě místem, kde dostávám informace o financích, starají se o mě perfektně vyškolení lidé a hlavně mi zde pomáhají dojít finanční stability. Na seminářích, organizované pro členy, se vždy dozvím něco zajímavého a užitečného a jako bonus se zde i zasměji. Pokaždé jsou tu pro nás s úsměvem a hlavně s dobrými nápady. Kéž by všechno šlo tak skvěle jako v K2 Klubu.

S pozdravem spokojená členka Klára Brochová