Volá vaše bydlení po rekonstrukci?

Toužíte po nové kuchyni, koupelně, …? Váš rodinný dům akutně potřebuje novou střechu? Zkrátka chcete něco na svém domě či v bytě rekonstruovat nebo modernizovat, ale nevíte, z čeho to zaplatit?

Vydat se ze všech svých peněz a zůstat úplně bez rezerv není to pravé, když pracujete na své finanční stabilitě.

Mladým rodinám do 36 let se nabízí jedno zajímavé řešení. Někoho to možná překvapí, ale pomoc jim nabízí stát. Můžete požádat o úvěr až 150.000 Kč, splácet ho po dobu až 10 let a stát vám po celou dobu garantuje úrok 2 %.

To znamená:

  • půjčíte si 150.000 Kč
  • splácet budete 10 let
  • 1.380 Kč měsíčně

Pro letošní rok je na tyto úvěry vyhrazena částka 100 milionů Kč a volná je stále více než polovina! To je příležitost pro vás.

Uvažujete, že byste téhle příležitosti využili a pustili se do rekonstrukce? Obraťte se na nás na mailu info@k2finance.cz nebo telefonu 603 296 292.

Probereme spolu, jestli je pro vás tenhle úvěr vhodný, pomůžeme vám nastavit rodinný rozpočet a přestože se jedná o státní fond, pomůžeme vám s potřebným papírováním.

Pro více informací kontaktujte autorku článku Radku Mudrovou.


Štítky:

O autorovi článku

Profilovka
Radka Mudrová
vedoucí úvěrového centra
E-mail: rmudrova@k2finance.cz
Telefon: +420 777 259 168
Už 10 let pomáhám klientům získávat jejich vysněné bydlení a řešit jejich finance tak, aby o nich přemýšleli jinak - aby je bavily a měli z nich radost. S rodinou rádi lyžujeme, cestujeme, jezdíme na kole...a rádi pomáháme v aktivitách, které zlepšují život lidí v téhle zemi.
Více článků od autora >>>

Zanechat komentář